Misski-mody to blog poświęcony grze Miss Fashion (polskiej wersji Ma Bimbo), na którym dowiesz się wszystkiego, co chcesz (i czego nie chcesz) o niej wiedzieć. Zawsze możesz też nas o coś zapytać!

30 maja 2013

Jak pozbyć się chłopaka z mieszkania?

Cześć!
Was też irytuje chłopak w mieszkaniu? Chciałybyście kliknąć "x" przy nim, ale ten usilnie pozostaje niedostępnym? Mam na to banalnie prosty sposób!
Wystarczy, że... Ukryjecie swoją połówkę pod ścianami!
Prawda, że banalne?

(Ukryć pod ścianami, to znaczy klikać "ustaw za" tak długo, aż chłopak zniknie. Oczywisćie, żeby ten sposób działał, trzeba mieć w pomieszczeniu ustawione ściany, a najlepiej również podłogę.)

Amik

4 komentarze:

 1. Dzięki :)) Bardzo przydatne ale mi akurat chłopak nie przeszkadza bo jest wolna ^^ (miałam misje xd) ale jak będę miała ZNOWU to zastosuję ten sposób :*

  OdpowiedzUsuń
 2. XD Ja sobie myślę kiedyś tam, irytuje mnie ten idiota ! Chowam go za ścianami, dziś se myślę, ten sposób jest jednak głupi ;/ No bo jeśli nie będzie chciała podłogi lub ścian ? Widzę, o jakiś temat, jak usunąc chłopaka z pokoju :D Wchodzę czytam, schowaj go za ścianami !

  PS: Ciekawe jak by to wyglądało w realu :D

  OdpowiedzUsuń
 3. dzięki pomogło

  OdpowiedzUsuń
 4. He he :D Dzięki pomogło z tym dziadylkiem :)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane - oznacza to, że ktoś z autorów musi je najpierw zatwierdzić. Dlaczego?
• Służy to tylko powstrzymywaniu spamu
• Zdecydowanie ułatwia pracę na przykład przy spisie słów z wisielca (dopisujemy słowo -> usuwamy komentarz)
Jeśli tylko zachowujesz minimum kultury osobistej na pewno zaakceptujemy Twój komentarz - wróć za jakiś czas, a zobaczysz go na stronie!