Misski-mody to blog poświęcony grze Miss Fashion (polskiej wersji Ma Bimbo), na którym dowiesz się wszystkiego, co chcesz (i czego nie chcesz) o niej wiedzieć. Zawsze możesz też nas o coś zapytać!

29 września 2013

Nabór Mafijnych pomocników

Niektórzy pewnie czekali na ten post, innych niewiele będzie on obchodził. Z dzisiejszym dniem otwieramy nabór współpracowników w tworzeniu bloga. W poniższym poście znajdziecie spis poszukiwanych osób oraz wszelkie niezbędne informacje o naborze.
By blog sprawnie funkcjonował potrzebujemy waszej pomocy. Wakacje skończyły się już dla nas wszystkich, w związku z czym niekoniecznie mamy czas poświęcać blogowi tyle uwagi ile wymaga. Nie chcemy go co rusz zawieszać, chcemy stale dostarczać wam informacji, pomocy i inspiracji w grze, liczymy więc na waszą współpracę.zbieracze pereł

Uważasz, że masz coś do zaoferowania w kwestii leśnych perełek? Szczegóły w poście szukamy współpracowników.

wyborowi przeglądacze

Do przeglądów zwycięzców i finalistów. Mają mieć swoje zdanie i umieć pisać więcej niż linijkę tekstu o danej kreacji czy pokoju. Do ich zadań należy, oprócz pisania postów, kontakt ze zwycięzcami i przygotowanie spisu ich ubrań.
Chętnie przyjmiemy osoby o różnych gustach, ważne by umiały sie zgrać i były gotowe wyrazić swoją opinię w terminie - mamy ustalone daty dla przeglądów.
Chętni niech nam coś napiszą o ostatnich zwycięzcach.

spisywacze

Ich zawsze potrzebujemy, daleko nam do zrobienia spisu ubrań :< Po zgłoszeniu dostaniecie informację zwrotną ze szczegółami dotyczącymi spisywania.
Chodzi tu o przygotowanie bazy numerów ubrań z gry, dzięki której widząc u kogoś na profilu dowolną część garderoby dowiemy się jak się ona nazywa, ile kosztuje, jak i kiedy można ją zdobyć(poziom, wycieczka, gwiazda). Rzecz niezwykle przydatna, jednak wymaga niesamowitego wkładu pracy.

operator wiaderka

Czyli po prostu osoba, która nam będzie wgrywała na photobucket obrazki potrzebne na bloga. My będziemy podawać linki, czy paczkę grafik mailem, a ona nam to wrzuci w odpowiedni folder. Wymagana znajomość wiaderka, atutem będzie tutaj również umiejętność przygotowania wgranych grafik do wrzucenia w post - w htmlu.
Jeśli zajdzie taka potrzeba operator wiaderka będzie musiał również podpisywać w programie grafiki adresem bloga, informacją o źródle zewnętrznym czy nickiem osoby z gry powiązanej z grafiką.

zakupoholicy

Tutaj przyjmiemy każdego, kto gotów będzie dla nas zbierać dostępne w grze komplety. Nie jeden czy dwa, oczekujemy szerszej współpracy w kompletowaniu strojów.
Polegać to będzie na skompletowaniu wszystkich elementów zestawu, znalezieniu fryzury z jaką sie pojawiły w grze, dodaniu odpowiedniego makijażu (może być to zrobione już w programie graficznym) oraz zapisaniu całości jako png bez tła z nazwą kompletu w nazwie pliku. Najlepiej w zieleni, brązach i rudym. Mile widziane konto z wysokim stażem na innej wersji gry.
W zgłoszeniu proszę podać przygotowany jakikolwiek komplet w png bez tła oraz spis założonych ubrań, fryzury i makijażu. Możecie w tym celu korzystać z grafik dostępnych w aktualnościach na forum (żeby zobaczyć jak ma wyglądać makijaż i co za fryzura doszła z danym ubraniem). Dodatkowo prosimy o screen posiadanej ilości ubrań. Po przyjęciu udostępnimy dokument, w którym znajdzie się spis zestawów z gry i gdzie można będzie się wpisać jako osoba odpowiedzialna za skompletowanie danego stroju. W miarę możliwości dodamy również grafiki pomocnicze dotyczące wyglądu(fryzura i makijaż).

ludzie z fejsa

Najlepiej jeśli ktoś, kto robi też co innego, zechce wspomóc administrowanie naszego fanpage'a. Zobaczy happy hour, jest akurat online gdy pojawiła się nowinka - niechaj da o tym znać na stronie.
Nie weźmiemy tu byle kogo, ktoś kogo w ogóle nie znamy nie dostanie możliwości modyfikacji fanpege'a.

aktualizator

Kiedy my się zajmujemy nowymi postami ktoś też musi uzupełniać te starsze. Chodzi tu o nowe gwiazdy, fryzury, prace i co tam jeszcze w przyszłości sie przydarzy. Osoba taka powinna być online codziennie oraz musi wzbudzić nasze zaufanie.

pytajnik

Czy tam ankieter może, ważne, żeby pytał. Po ustaleniu z nami kwestii do zapytania ma chodzić ludziom po profilach i pytać ładnie, czy nie zechcieliby udzielić odpowiedzi na pytanie dla bloga o missfashion. Po wyrażeniu zgody zadawałby pytanie i spisywał odpowiedzi na których podstawie następnie stworzyłby diagram listkowy. Tak, listkowy.
Pytania byłyby przeprowadzane z naszej ciekawości oraz w celach rozwojowych. Liczba uzyskanych odpowiedzi nie może być mała, liczymy na setki, tysiące, miliony!
Albo zostańmy przy setkach, lepsze to niż zmyślone dane.

łowca chochlików

Szukać ma błędów, literówek wszelakich, w porozumieniu z nami zadbać, by schemat postów był zachowany. Żeby graficzki za duże nie były zmienić im rozmiar na średni, dodać tekstu zwijanie - po prostu brudna robota na którą nie mamy czasu.
Po zgłoszeniu prześlemy tekst usiany błędami, który należy poprawić jak najlepiej się da.

poszukiwacz inspiracji

Osoba do pomocy w wyszukiwaniu inspiracji zagranicznych. Nie musi być jedna, może i stadko przyjść. Przy pomieszczeniach liczę na coś nietypowego, ciekawe pomysły, przy strojach głównie ładne, zgrabne i pasujące, lecz niebędące kompletem. Mile widziane konto na jednej z zagranicznych wersji.

mięsko armatnie

Do rozsyłania gratulacji w imieniu całej mafii oraz jej współpracowników. Kto chce gratulować niech nam napisze ładne gratulacje dla zwycięzców wyborów. Bez podawania linku do bloga, to tylko jak osoba zapyta o szczegóły (należy wtedy najpierw napisać o blogu, a dopiero w przypadku prośby o link podać go, wspominając koniecznie, że się go podaje zgodnie z wolą drugiej osoby). Mile widziane słownictwo leśne - najleśniejsze, lesiste, bór szumiący, wyszumiste.
Wymagany avatar i tak ze dwa miesiące gry, żeby nam wstydu nie narobić. Najlepiej bez konfliktów z innymi graczami oraz regulaminem gry i forum.

zgłoszenia wszelkie

przyjmujemy na nasz mail, misskimody@mailgrupowy.pl 
W temacie maila podawajcie na jaką, czy jakie stanowiska aplikujecie, a w treści koniecznie nick w grze oraz preferowany leśny pseudonim. Zanim weźmiemy kandydaturę pod uwagę przyjrzymy się z bliska waszym profilom i postom na forum. 
UWAGA! Nie wymagamy pełnoletności, ale osoby poniżej 15 lat niech się nie dziwią odrzuceniu. Nie dyskryminujemy ze względu na wiek, ale niestety przy młodszych osobach pojawiają się problemy w komunikacji.
Nie bójcie się zgłaszać, żadne informacje o odrzuconych osobach nie wyciekną poza mafijne narady, a odrzucenie kandydatury przy jednym stanowisku nie wiąże się z definitywnym wykluczeniem z jakiejkolwiek pomocy przy blogu.
Jeśli masz pomysł na własny cykl pisz śmiało!

- Leśna Nimfa 
Zło zaakceptowało.

2 komentarze:

 1. (nie wiem, czy poprzedni przesłało, więc jakby co, to proszę o usunięcie)

  Vena jak zawsze chętna do pomocy. Wiem, że jestem już spisywaczem, ale mogę się też nadać w innych zadaniach. Jakby co, to 'walić' śmiało drzwiami i oknami ;]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak się w czymś widzisz to śmiało, zgłaszaj się na maila :)

   Usuń

Komentarze są moderowane - oznacza to, że ktoś z autorów musi je najpierw zatwierdzić. Dlaczego?
• Służy to tylko powstrzymywaniu spamu
• Zdecydowanie ułatwia pracę na przykład przy spisie słów z wisielca (dopisujemy słowo -> usuwamy komentarz)
Jeśli tylko zachowujesz minimum kultury osobistej na pewno zaakceptujemy Twój komentarz - wróć za jakiś czas, a zobaczysz go na stronie!