Misski-mody to blog poświęcony grze Miss Fashion (polskiej wersji Ma Bimbo), na którym dowiesz się wszystkiego, co chcesz (i czego nie chcesz) o niej wiedzieć. Zawsze możesz też nas o coś zapytać!

25 listopada 2013

Zagraniczne Inspiracje - Listopad 2013


Jeśli widziałyście coś ciekawego, możecie same nam to podesłać w komentarzu czy poprzez wiadomość do Masakry.
Wśród stylizacji znajdują się głównie te, które wpadły nam w oko za ładną kolorystykę i dobrze dobrane poszczególne elementy stroju. Nie gwarantujemy jednak, że i wam przypadną do gustu. 
W przypadku pomieszczeń niekoniecznie zwracamy uwagę na całokształt, a jedynie ciekawe pomysły, które można wykorzystać we własnym mieszkaniu. Część pomieszczeń może zawierać latające po wierzchu postacie, gdyż pochodzi sprzed finałów, gdzie ich twórcy nie zdążyli widać się jeszcze pochować  :)

Co prawda Halloween już minęło, jednak w poście znajdziecie kreacje utrzymane w klimacie tego święta. Dostarczyło nam ono tyle pięknych strojów, więc chyba nie dziwi was to? :)
stylizacje

A4drii-x3


bitchesse

cyn70

fofolle974

Hollie08
\
Katsumi27

melinebigot


rose1000

Malirae

Sun-yepomieszczenia

Nie podajemy właścicieli pomieszczeń, ponieważ bierzemy je z różnych źródeł - czasem finału, czasem defilady, czasem profilu, czasem jakiegoś bloga, czasem postu, czasem po prostu z googli i nie zawsze znamy nick osoby odpowiedzialnej za dane pomieszczenie. Przepraszamy ;c

http://photo.ma-bimbo.com/trophee/logement-11-37705979.jpg
Ciekawa konstrukcja ze schodów.

http://photo.ma-bimbo.com/trophee/logement-3-43455147.jpg
Huśtaweczka z półeczki.

http://photo.ma-bimbo.com/trophee/logement-2-48109497.jpg

http://photo.ma-bimbo.com/trophee/logement-4-403369.jpg
Widoczny konik morski składa się z

http://photo.ma-bimbo.com/trophee/logement-1-44342795.jpg

Trawa zrobiona z koron drzew.


7 krasnoludków :)
 ♥

Jeśli któreś pomieszczenie wyjątkowo wam się spodobało lub po prostu chcielibyście wykorzystać któryś z elementów, a nie wiecie jak coś takiego stworzyć - napiszcie w komentarzu. Postaramy się wrzucić odpowiedni poradnik!

- Leśna Nimfa  
Wyjątkowo późno w tym miesiącu D:

1 komentarz:

  1. Wreszcie jakiś nowy post, na który czekałam z niecierpliwością. Ciekawe stylizacje. Najbardziej urzekła mnie Hollie08. Moje ulubione odcienie brązu i wszystko ładnie skomponowane. Xoxo SubRosa

    OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane - oznacza to, że ktoś z autorów musi je najpierw zatwierdzić. Dlaczego?
• Służy to tylko powstrzymywaniu spamu
• Zdecydowanie ułatwia pracę na przykład przy spisie słów z wisielca (dopisujemy słowo -> usuwamy komentarz)
Jeśli tylko zachowujesz minimum kultury osobistej na pewno zaakceptujemy Twój komentarz - wróć za jakiś czas, a zobaczysz go na stronie!