Misski-mody to blog poświęcony grze Miss Fashion (polskiej wersji Ma Bimbo), na którym dowiesz się wszystkiego, co chcesz (i czego nie chcesz) o niej wiedzieć. Zawsze możesz też nas o coś zapytać!

8 czerwca 2013

Chiny - dziennik podróży


Podczas podróży nie mamy możliwości zaliczania kolejnych poziomów gry, jednak w specjalnym dzienniku podróży czeka na nas aż dziesięć misji, które musimy kolejno wypełnić. Oczywiście, możemy je zignorować i kupić jedynie te chińskie dodatki, które nam się podobają, jednak wtedy zdobędziemy mniej punktów Miss Nastroju.

Misja 1

n°1 Kto nie marzył o tym, aby pojechać do Chin? Czas rozpocząć wielką podróż! Korzystaj ile tylko się da! Na początek kup Bluzkę Cui Fen za 670 MM!
n°2 Zagraj w specjalną, chińską edycję gry "Posprzątaj w swojej torbie!" (Zadanie zostaje zaliczone również wtedy, gdy zgrałyśmy w tę grę przed wyjazdem - dop. Amika)
n°3 Marzysz o pięknych, chińskich dekoracjach... Spraw sobie Chińską, kwiecistą wazę za 460 MM!
Nagroda: 1000 MN oraz:


Misja 2

n°1 Zakochałaś się w Pomniku Chiński Lew za 450 MM. Kup go szybko!
n°2 Musisz urozmaicić swój specjalny, chiński strój! Kup Spódnicę Cong za 520 MM, Wachlarz Paw za 440 MM i Baletki Jing Guo za 270 MM.
n°3 Zagraj w grę "Wachlarz poproszę!"
Nagroda: 2000MN oraz:


Misja 3

n°1 Udekoruj teraz swoje mieszkanie. Kup Lakierowaną kanapę za 720 MM, Chińską poduszkę za 190 MM i Długą poduszkę za 410 MM.
n°2 Zrób sobie specjalny chiński tatuaż!
n°3 Dopracuj swój strój! Kup Płaszcz Eu-Funh za 550 MM, Pasek Yunru za 470 MM i Naszyjnik Yusheng za 250 MM.
Nagroda: 3000MN oraz:


Misja 4
n°1 Zrób sobie fryzurę n°500 przy użyciu specjalnej, chińskiej szczotki, którą znajdziesz w swojej łazience. Pamiętaj, że najpierw musisz ją kupić i zapisać w swoim pokoju! (IkeChiny - Łazienka - Przedmioty użytkowe)
n°2 Dalej jesteś zafascynowana chińską modą! Kup Spódnicę Jiao za 120 MM i Bransoletkę Xiaoli za 460 MM.
n°3 Zagraj w grę "Posprzątaj w swojej torbie!" (Zadanie zostaje zaliczone również wtedy, gdy zgrałyśmy w tę grę przed wyjazdem - dop. Amika)
Nagroda: 4000 MN oraz:


Misja 5

n°1 Ten Chiński Most za 1490 MM jest wspaniały! Musisz go mieć!
n°2 Zagraj jeszcze raz w "Wachlarz poproszę"!
n°3 Zwariowałąś na punkcie chińskiej mody! Musisz kupić co najmniej 80 chińskich ubrań!
Nagroda: 5000 MN oraz:Misja 6

n°1 Chińskie dekoracje cię oczarowały! Kup sobie: Polakierowaną szafę za 530 MM, Chiński stolik za 520 MM, Chińskie okno za 590 MM, Kratki okno za 390 MM i Ozdobny wachlarz za 230 MM.
n°2 Zmień swój wygląd! Załóż Sukienkę Weici za 990 MM i Szpilki Cai za 670 MM!
n°3 Co za bałagan! Zagraj w grę "Posprzątaj w swojej torbie"! (Zadanie zostaje zaliczone również wtedy, gdy zgrałyśmy w tę grę przed wyjazdem - dop. Amika)
Nagroda: 6000 MN oraz:


Misja 7

n°1 Jesteś zafascynowana chińskimi ubraniami! Kup Płaszcz Dongmei za 730 MM, Pasek Chun-Xue za 220 MM, Naszyjnik Qiao-Hui za 640 MM, Buty Ying Jie za 620 MM i Spinkę Cong za 520 MM.
n°2 Nabywaj dalej ekskluzywne przedmioty! Kup: Miskę zupa za 130 MM, Kluski na parę za 280 MM, Pałeczki za 20 MM, Chińską tacę za 220 MM i Łyżkę zupa za 90 MM.
n°3 Zagraj w specjalną, chńską edycję Puzzli! (Zadanie zostaje zaliczone również wtedy, gdy zgrałyśmy w tę grę przed wyjazdem - dop. Amika)
Nagroda: 7000 MN oraz:


Misja 8

n°1 Nawet podczas podróży jesteś uzależniona od zakupów! Kup sobie Spódnicę Fang Yin za 890 MM i Bluzkę Chun Tao za 610 MM.
n°2 Brakuje ci zewnętrznych, chińskich dekoracji...! Kup Chiński kiosk za 3750 MM i Pomnik z kamienia za 310 MM.
n°3 Potrzebujesz nowej fryzury do nowego stroju! Spraw sobie nową fryzurę!
Nagroda: 8000 MN oraz:


Misja 9

n°1 Chcesz zaszaleć podczas podróży! Kup Sukienkę Howin za 6700 MM i Buty Jiayi za 710 MM.
n°2 Znowu masz ochotę na zmiany! Zrób sobie fryzurę n°498!
n°3 Zrelaksuj się i zagraj w grę "Wachlarz poproszę"!
Nagroda: 9000 MN oraz:

Misja 10

n°1 Doszłaś już do 10 misji tej pięknej przygody! Nie było łatwo! Będziesz musiała sie jeszcze trochę wysilić, aby zdobyć ostatnie prezenty!!! Musisz uzbierać co najmniej 300 specjalnych chińskich ubrań!
n°2 Zrób sobie chiński tatuaż i bądź najpiękniejsza!
n°3 To ostatnia misja podczas twojej podróży po Chinach. Pozostało ci już tylko jedno zadanie do wypełnienia! Musisz kupić co najmniej 200 przedmiotów w IkeChiny i w butiku Deko Chiny!
Nagroda: 10000 MN oraz:


Gdy już przejdziemy wszystkie misje pojawia nam się informacja, że nasz miss jest zbyt silna i już nie ma żadnych zadań dla niej w tym miejscu :)

Jak widzicie podróż pochłania ogromne ilości Miss Monet, ale można też wygrać podczas niej sporo Miss Nastroju oraz zdobyć ubrania i przedmioty, niedostępne w normalnej lokalizacji.

PS Na potrzeby misji, które wymagają od nas zakupoholizmu zbieramy spis najtańszych rzeczy dostępnych w Chinach. Możecie nam pomóc publikując komentarze ^_^

24 komentarze:

 1. Zapomniałyście o przypięciu "dziennika" do rozwijanej listy. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Co mam zrobić,jeśli nie umiem grać w puzzle ? Nawet po waszej instrukcji :C .

  OdpowiedzUsuń
 3. A co do fryzury na poziomie 8, to obojętnie jaką czy konkretnie tą co jest z boczku pokazana ? Bo ja jej znaleźć nie mogę... Wiecie jaki to numer?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nie ma podanego numeru, to znaczy że nie jest narzucona z góry fryzura i się możesz uczesać jak chcesz.

   Usuń
 4. Dużo pieniędzy trzeba mieć ;<
  Z nadmiarem wyjdzie około 218 180MM >.> Tyle mi wyjdzie, znając mój gust.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To i tak mało, wydałam znacznie więcej ;c

   Usuń
 5. 23940 MM - tyle razem będzie kosztować nasze misje, nie licząc tych ubrań do kupna, gdzie nie ma napisanych nazw... Masakra ;___;

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masakra? Gdzie? :D Ale tak, cholernie drogi wyjazd. Ale za to ile Miss Nastroju!

   Usuń
  2. hehe nono ja jestem na 6 misji a MM nie doładowuje bo mi się nie chce kasy na to wydawać z resztą mam podróż na długo więc no mam nadzieję, że mi się uda zrobić wszystkie zadania xD

   Usuń
 6. Tak sobie obliczyłam, że przez to wszystko co trzeba tu kupić + opcjonalne 4000 MM, to ten wyjazd wyniesie nas 31830 MM. Bajecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś pewna? Wydaje mi się to bardzo małą kwotą przy zakupie tylu rzeczy z butiku i ike :D

   Usuń
 7. W misji nr 8 muszę zmienić fryzurę. Próbuję z niektórymi i misja nie jest zaliczona, więc zakładam, że trzeba jakąś konkretną. Mogę prosić o pomoc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze mówiąc to nie pamiętam już tej misji. Na pewno musi być to fryzura z chińskiej szczotki, próbujesz z nimi czy tymi z piękna?

   Usuń
  2. Głupia ja, zupełnie zapomniałam o szczotce! Udało się, dziękuję bardzo! :)

   Usuń
 8. Znalazłam błąd: Misja 4: Spódnica za 120? Jestem teraz w chinach i ona kosztuje 1 200.

  OdpowiedzUsuń
 9. Do 09.02.2014r wycieczka do Chin jest za darmo, tzn. że za pokój nic nie płacisz i dni podróży nie zabiera. Jest tam aktywna również promocja -40%.
  BluszczTrujący

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam pytanie odnośnie misji 4 n1. Otóż kupuję grzebień i zapisuję. Ale nie ma żadnej nowej, odblokowanej fryzury ( tej nr 500 ). Kompletnie nie wiem co robić. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć co powinnam zrobić?

  OdpowiedzUsuń
 11. Musisz użyć szczotki ;) klikasz na nią i na taką białą łapkę na różowym tle i tam wybierasz fryzurę. Mam nadzieję, że pomogłam :)
  Ojsa

  OdpowiedzUsuń
 12. proszę o pomoc w misji 4, jak mam odblokować fryzurę 500, kupiłam grzebień i co dalej?

  OdpowiedzUsuń
 13. No wycieczka jest naprawdę bardzo kosztowna, gram w missfashion od 16 dni i trudno uzbierać taką sumę, aktualne jestem na drugiej misji i już mam kłopoty z MM dziennie zarabiam 178MM i to nie wystarcza :( może zna ktoś sposób na pieniążki (oprócz kupowania)

  OdpowiedzUsuń
 14. Dlaczego to tak dużo kosztuje?... ;(

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane - oznacza to, że ktoś z autorów musi je najpierw zatwierdzić. Dlaczego?
• Służy to tylko powstrzymywaniu spamu
• Zdecydowanie ułatwia pracę na przykład przy spisie słów z wisielca (dopisujemy słowo -> usuwamy komentarz)
Jeśli tylko zachowujesz minimum kultury osobistej na pewno zaakceptujemy Twój komentarz - wróć za jakiś czas, a zobaczysz go na stronie!