Misski-mody to blog poświęcony grze Miss Fashion (polskiej wersji Ma Bimbo), na którym dowiesz się wszystkiego, co chcesz (i czego nie chcesz) o niej wiedzieć. Zawsze możesz też nas o coś zapytać!

20 września 2013

Sekrety szczotek i fryzur - informacje ogólne

Leśna Mafia ma zaszczyt zaprezentować dawno obiecany spis wszystkich fryzur wraz z opisami dostępnych w grze szczotek. Mamy nadzieję, że post okaże się przydatny oraz rozwieje wszelkie wątpliwości związane z uczesaniem naszych missek :)
Szczotki i ich sekret

Szczotka to przedmiot użytkowy z kategorii "łazienka", która po umieszczeniu w mieszkaniu pozwala na zmianę uczesania naszej miss. Na chwilę obecną w grze można dostać sześć ich rodzajów:

Szczotki od lewej: zwykła, Kenijska, Halloweenowa, Noworoczna, Halloweenowa, Chińska

Zwykła szczotka jest dostępna w dziewięciu wariantach kolorystycznych. Można ją znaleźć w IkeLandzie w przedmiotach użytkowych łazienki - kosztuje jedynie 200 Miss Monet.


Szczotka położona w mieszkaniu umożliwia zmianę uczesania. Można ją kupić w przedmiotach użytkowych w łazience za jedyne 200 MM. Te z wycieczek są 10 razy tańsze, ale oferują też mniejszą liczbę uczesań.
Zwykłą szczotka pozwala zmienić fryzurę tylko na inną o długości jaką mamy obecnie. Ta z wycieczki daje możliwość zmienienia włosów na dowolnej długości, dlatego też posiadając dwie szczotki zyskujemy dostęp do większości fryzur z gry. Wystarczy szczotką z wycieczki zmieniać długość, a tą zwykłą mamy do czterech długości - krótkiej, średniej, długiej i bardzo długiej.
Część fryzur jest również odblokowywana poprzez zrobienie zdjęcia gwieździe na promenadzie.

Ze względu na ogrom fryzur w grze zostaną one rozdzielone na zwykłe i gwiazd oraz wycieczkowe. Wkrótce pojawią się posty z nimi linki do nich zostana dodane tutaj.
Jeśli zajdzie taka potrzeba wprowadzimy również podział wedle długości.

- Leśna Nimfa

5 komentarzy:

 1. Fajny pomysł, czekałam na coś takiego, bo planowałam zakup "zwykłej" szczotki ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy to znaczy, że na święta też będzie jakaś wycieczka na której się kupuje szczoteczkę? (mam nadzieję, że nie.... Q_Q).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taaak :3 Bożonarodzeniowej wycieczki jeszcze nie przetłumaczyłyśmy.

   Usuń
 3. Mam pytanie: czy szczotka znika po użyciu?

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane - oznacza to, że ktoś z autorów musi je najpierw zatwierdzić. Dlaczego?
• Służy to tylko powstrzymywaniu spamu
• Zdecydowanie ułatwia pracę na przykład przy spisie słów z wisielca (dopisujemy słowo -> usuwamy komentarz)
Jeśli tylko zachowujesz minimum kultury osobistej na pewno zaakceptujemy Twój komentarz - wróć za jakiś czas, a zobaczysz go na stronie!