Misski-mody to blog poświęcony grze Miss Fashion (polskiej wersji Ma Bimbo), na którym dowiesz się wszystkiego, co chcesz (i czego nie chcesz) o niej wiedzieć. Zawsze możesz też nas o coś zapytać!

8 września 2013

Przerwa techniczna - do 15 IX włącznie!

Zapewne zauważyliście przestój na blogu - brak nowych postów, komentarze wiszą w czyśćcu nie akceptowane (i równocześnie nie odrzucane!) etc. etc.
Cóż. Bywa, prawda?

Ogłaszam - bez konsultacji z innymi autorami, ale chyba nikt mnie nie zabije - przerwę techniczną do 15 IX 2013 roku włącznie.
Być może pojawi się coś wcześniej, być może nie.


Generalnie wiecie jak to jest z wrześniem. Nie sprzyja niczemu. A to ktoś chory, bo zmiana pogody, a to szkoła, a to poprawki, a to przedjesienna depresja... No ogółem żyć się odechciewa. Dodajcie do tego garść innych powodów - do wyboru macie wszelkie usprawiedliwienia jakie przyjdą wam do głowy - i z tego wychodzi przerwa.
Postaram się ogarnąć - siebie i bloga jak najszybciej i ruszyć z innymi informacjami (choćby z tym nieszczęsnym Bożym Narodzeniem), updatami i jakimiś poradnikami.

Pozdrawiam wyszyszkowiście,
Leśne Zło

PS Czy Was też zmęczył pierwszy tydzień szkoły tak bardzo, jak mnie? Nie mówię nawet o nauce (wbrew pozorom "trochę" jej już zaliczyłam, ciężko żeby nie - przy 11 godzinach tygodniowo samej matematyki...).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze są moderowane - oznacza to, że ktoś z autorów musi je najpierw zatwierdzić. Dlaczego?
• Służy to tylko powstrzymywaniu spamu
• Zdecydowanie ułatwia pracę na przykład przy spisie słów z wisielca (dopisujemy słowo -> usuwamy komentarz)
Jeśli tylko zachowujesz minimum kultury osobistej na pewno zaakceptujemy Twój komentarz - wróć za jakiś czas, a zobaczysz go na stronie!