Misski-mody to blog poświęcony grze Miss Fashion (polskiej wersji Ma Bimbo), na którym dowiesz się wszystkiego, co chcesz (i czego nie chcesz) o niej wiedzieć. Zawsze możesz też nas o coś zapytać!

30 września 2013

I co dalej?

Króciutki post informacyjny.


Zacznijmy może od tego, że nie wszystko co miałyśmy dotąd w planach zostało wypełnione. Jak wiadomo wakacje się skończyły, a to skutecznie niweczy działania wymagające czasu. Postaramy się jednak nie zapomnieć o spełnieniu naszych zamiarów.
Szablon już mamy, jednak wciąż nie powstała zakładka opowiadająca o naszej organizacji. W ostatnim miesiącu nie pojawiły się też żadne przeglądy podiów ani finalistek. Chociaż we wrześniu opiekowałam się blogiem praktycznie sama, mafia nie zamierza go porzucić! Brakuje nam jednak rąk do pracy, dlatego też został otwarty nabór.

Udostępniony został na blogu również grafik postów, dzięki czemu łatwiej dowiecie się kiedy pojawi się interesujący was post. Przypominamy też o naszym Fanpage'u, dzięki któremu nie przegapicie aktualizacji starszych postów czy pomniejszych ogłoszeń dotyczących bloga i gry.

Przypominam też o konkursie, co prawda powątpiewam w jego powodzenie, jednak sądzę, że dla nagród warto spróbować.

Z kolejnym miesiącem rozpoczynamy cykl o gwiazdach, gdzie dowiecie się dokładnie kogo parodiują postaci w grze i do czego zdobywamy dostęp robiąc im zdjęcia. Mamy również w planach opracowanie informacji o gwiazdce w grze, jednak główny tłumacz chwilowo jest zajęty. Gdy tylko pojawi się dostęp do miasteczka halloween poprawimy tłumaczenia zadań na te z gry i dodamy do nich najnowsze misje. Leśne Perełki mają rozszerzyć działalność na mieszkania, więc cykl pojawiać się będzie dwa razy w miesiącu.

Zło obiecuje wrócić do aktywnego tworzenia bloga, tylko niestety niedawno zgubiła na bagnie wszystkie pozytywne aspekty życia i jest zajęta ich odszukaniem.

- Leśna Nimfa 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze są moderowane - oznacza to, że ktoś z autorów musi je najpierw zatwierdzić. Dlaczego?
• Służy to tylko powstrzymywaniu spamu
• Zdecydowanie ułatwia pracę na przykład przy spisie słów z wisielca (dopisujemy słowo -> usuwamy komentarz)
Jeśli tylko zachowujesz minimum kultury osobistej na pewno zaakceptujemy Twój komentarz - wróć za jakiś czas, a zobaczysz go na stronie!