Misski-mody to blog poświęcony grze Miss Fashion (polskiej wersji Ma Bimbo), na którym dowiesz się wszystkiego, co chcesz (i czego nie chcesz) o niej wiedzieć. Zawsze możesz też nas o coś zapytać!

20 lipca 2013

Leśne Perełki - szukamy współpracowników!


Pragniemy rozpocząć nowy cykl Mafijnego Przeglądu - Leśne Perełki. Pokazywane byłyby tu osóbki, które dla kilku minut sławy płacą po 100 MM nawet pięć razy dziennie i mimo to niekoniecznie bywają zauważone. Przy okazji również te wyłowione z gęstwin defilady.
O stylizacji każdej pojawiłoby się kilka słów, być może też lista ubrań.Poszukiwani

Poszukujemy współpracownika bądź kilku gotowych do zajęcia się tym projektem. Na chwilę obecną same byłybyśmy w stanie wyprodukować taki post najwyżej raz na miesiąc, jednak sądzimy, że warto by było częściej poświęcić uwagę ciekawym kreacjom, które niekoniecznie zobaczymy w finałach.
Póki co projekt czeka w zawieszeniu na chętnych do pomocy. Wymagamy sprawdzania co jakiś czas osób pokazujących się w klasyfikacji, pokazywania nam ich do zatwierdzenia(w końcu na początku niekoniecznie możemy mieć zaufanie do współpracownika, więc trzeba się upewnić, czy to co chce pokazać jest warte uwagi), krótkiego opisu dlaczego do każdej, a później kontaktu z użytkowniczkami w celu ewentualnego zdobycia listy założonych rzeczy oraz innych ciekawych stylizacji utrzymanych w podobnym stylu. Wypada też wybranie sobie czym leśnym chce się być, bo w ten sposób się podpisujemy :) Nie ma też ograniczeń na ilość współpracowników, możecie więc spokojnie zgłosić się z przyjaciółmi i wspólnie przeglądać klasyfikację.

Szczegóły zgłoszeń

Dla chętnych do współpracy, by wziąć graficzkę osoby z klasyfikacji wystarczy w poniższym linku numerek zastąpić id znalezionej osoby, znajdziecie je w adresie po wejściu na profil, po nicku i przecinku, przed .htm
http://www.missfashion.pl/modules/famousboard/get-image.php?bimboid=3811
(Wychodzi na to, że czasem pojawiają się jakieś obsuwy i dalej id profilu może się nie zgadzać z id dla tej grafiki. Dlatego też po prostu... prawym na portrecik i otwórz w nowej karcie, tak też się da ^^; Dla tych spoza klasyfikacji sprawdź id i próbuj mniejszych numerów)
Taki obrazek należy zapisać na komputer i wgrać używając dowolnego hostingu tolerującego png(photobucket, imageshack, dropbox...). Potem już tylko zapraszamy do napisania nam wiadomości, Masakrze czy Amikowi, bez różnicy. W wiadomości należy podać kilka grafik i co byście o nich napisały, a potem już tylko czekać na nasz werdykt. Nie piszcie za dużo, zależy nam raczej na krótkich podsumowaniach jak w zagranicznych inspiracjach. Jak wyjdzie dobrze, to jeszcze pod koniec tego miesiąca pojawi się pierwsza notka z nadesłanymi przez was propozycjami, jak nikt się nie zgłosi to perełki będą czekać na lepszą przyszłość.
Przypominamy też, że jakakolwiek przynależność do mafii czy znajomość jej członków nie wiąże się ze specjalnymi względami w grze czy na forum. Rusałka nie zlituje się nad nikim kto śmie łamać regulamin.

Z góry też prosimy o nie pisanie nam potem pod postami, że byli lepsi, bo... nie jesteśmy w stanie śledzić klasyfikacji cały czas i nie każdy styl przyciąga mafijną uwagę!
5 komentarzy:

 1. Czyli mamy pobrać grafikę stylizacji, napisać kto na niej jest, zrobić krótkie streszczenie stroju i Wam przesłać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko jeśli chcesz się zgłosić :)
   Nawet nie tyle streszczenie stroju co po prostu opisik, twoje odczucia, jak wygląda, co ciekawego możesz o tym powiedzieć.

   Usuń
  2. No przecież gdybym nie chciała, to bym nie pisała :-)
   Aha, okej.

   Usuń
 2. Ja też zaliczam się do tych zakupocholików... mam gotowe kilka stylizacji ale nie mam pobranej grafiki, musi mi pomóc koleżanka bo nie jestem obcykana w takich rzeczach ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurde, wiem, że nie na temat, ale denerwuje mnie to "nie kopiuj!" jak tylko próbuje kliknąć prawym tegesem myszy. A może lepiej wprowadzić "nie kopiuj przy zaznaczeniu tekstu albo kliknięciu 'ctrl+c'? Nie można otworzyć linku w nowej karcie!

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane - oznacza to, że ktoś z autorów musi je najpierw zatwierdzić. Dlaczego?
• Służy to tylko powstrzymywaniu spamu
• Zdecydowanie ułatwia pracę na przykład przy spisie słów z wisielca (dopisujemy słowo -> usuwamy komentarz)
Jeśli tylko zachowujesz minimum kultury osobistej na pewno zaakceptujemy Twój komentarz - wróć za jakiś czas, a zobaczysz go na stronie!