Misski-mody to blog poświęcony grze Miss Fashion (polskiej wersji Ma Bimbo), na którym dowiesz się wszystkiego, co chcesz (i czego nie chcesz) o niej wiedzieć. Zawsze możesz też nas o coś zapytać!

31 sierpnia 2013

Wszystkie przedmioty z danej kategorii razem

A oto kolejna z serii instrukcja dotycząca wprowadzania drobnych zmian ułatwiających znacznie grę. Zostały one odkryte przeze mnie, gdy Zło powiedziało, że widziało u zagranicznych przedmioty z wycieczek w domu. Prawdopodobnie były to akurat dekoracje z wycieczkowych ikelandów, a nie deco, jednak wyzwanie zostało przeze mnie podjęte i przy okazji odkryte zostały inne ciekawe możliwości.

Tym razem zobaczymy jak mieć wszystkie akcesoria w jednym miejscu.

O co chodzi? A o to, że zamiast latać biuro-salon-łazienka w poszukiwaniu jednego akcesoria, po krótkiej zmianie znajdziesz je wszystkie pod jedną zakładką. Klikając na akcesoria zobaczysz je razem z biura, salonu, łazienki itd

Na początek wejdź w mieszkaniu w pokój, który chcesz edytować. Zmiana nie jest trwała, więc przy każdorazowym odświeżeniu strony trzeba ją wprowadzić ponownie. Przy większych zmianach w umeblowaniu jest to jednak dość przydatne.
Kliknij prawym przyciskiem i wybierz zbadaj element na miejscu, gdzie masz rozwijaną listę.
W kodzie podświetli ci się fragment, rozwiń go za pomocą strzałeczki.
<select name="piece" id="piece" onchange="javascript:scenery.showCateg(scenery.currentCategory);">
<option value="1" selected="">Biuro</option><option value="2">Łazienka</option><option value="3">Salon</option><option value="4">Ogród</option><option value="-1">Narty</option><option value="-3">Wieś</option> </select>
Dwukrotnie kliknij i skasuj value(razem z cyferką!) w jednej z linijek. Odkliknij sobie i zobaczysz jak w tym miejscu pozostaje samo <option> Teraz wybierz z listy to, przy czym value zostało skasowane(u mnie łazienka). Wszytsko w jednym miejscu, czyż to nie wygodne?
Przy okazji zwycięzcy wyborów znajdą wygrane trofea jako pierwsze wśród akcesoriów. Normalnie są one ukryte i chyba tylko tak można je wyciągnąć.

- Leśna Nimfa
...znana również jako Wiedźma z lasu czary czyniąca.

2 komentarze:

 1. Ogromnie Wam dziękuję za ten poradnik! O ile poprzednie średnio mi wychodzą (widocznie zbyt ciemna ze mnie masa) o tyle ten sprawił, że odnalazłam swoje trofeum :D Wielkie dzięki Wam, o promieniste!
  -Crewedka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Głupi jesteś. w życiu nie widziałam gorszego poradnika.

   Usuń

Komentarze są moderowane - oznacza to, że ktoś z autorów musi je najpierw zatwierdzić. Dlaczego?
• Służy to tylko powstrzymywaniu spamu
• Zdecydowanie ułatwia pracę na przykład przy spisie słów z wisielca (dopisujemy słowo -> usuwamy komentarz)
Jeśli tylko zachowujesz minimum kultury osobistej na pewno zaakceptujemy Twój komentarz - wróć za jakiś czas, a zobaczysz go na stronie!