Misski-mody to blog poświęcony grze Miss Fashion (polskiej wersji Ma Bimbo), na którym dowiesz się wszystkiego, co chcesz (i czego nie chcesz) o niej wiedzieć. Zawsze możesz też nas o coś zapytać!

12 lipca 2013

Kenia - dziennik podróży

Podczas podróży nie mamy możliwości zaliczania kolejnych poziomów gry, jednak w specjalnym dzienniku podróży czeka na nas aż dziesięć misji, które musimy kolejno wypełnić. Oczywiście, możemy je zignorować i kupić jedynie te kenijskie dodatki, które nam się podobają, jednak wtedy zdobędziemy mniej punktów Miss Nastroju.

Misja 1

n°1 Witaj w Kenii! Na początek idź dziś do recepcji swojego hotelu, kliknij na pamiatki i zagraj w Safari photo!
n°2 Aby rozpocząć tę przygodę musisz się odpowiednio ubrać! Idź do sklepu Kenia Nine i kup: Szorty Meliou za 210 MM, Kapelusz Coura za 340 MM, Koszulkę Fen za 270 MM i torbę Kumb za 190 MM.
n°3 Czas na zabawę! Ułóż łatwe puzzle w kolorach Kenii! (Zadanie zalicza się jeśli tego dnia zostały ułożone łatwe puzzle, niekoniecznie te w Kenii - dop. Masakry).
Nagroda: 1000 MN oraz:


Misja 2

n°1 Ach, afrykańskie zwierzęta są takie piękne! Kup Gazelę w Butiku Deco Sawanna, umieść ją w Sawannie i zapisz wszystko! (Do zaliczenia misji wystarcza kupno - dop. Masakry).
n°2 W kenijskim salonie tatuażu widziałaś piękne tatuaże! Musisz sobie zrobić jeden za wszelką cenę! Idź więc do salonu tatuażu i zrób sobie wybrany przez ciebie tatuaż.
n°3 Dbaj o swoją torebkę! Zagraj dziś w "Posprzątaj w swojej torbie" i pobij wynik 1min 30sek! (Zalicza, jeśli coś takiego nastąpiło tego dnia poza Kenią - dop. Amika).
Nagroda: 2000 MN oraz:


Misja 3

n°1 Spotkałaś cudownych tubylców - Masajów! Prowadzą oni zupełnie odmienny tryb życia niż ty! Jest to dla ciebie niesamowicie bogate doświadczenie! Chcesz się z nimi zintegrować, zatem kupujesz: Bluzkę Oumou za 690 MM, Spódnicę Fary za 710 MM, Kolię Pukhzai za 680 MM, Szal Ndeye za 230 MM w nakryciach głowy, Sandały Vimbiso za 250 MM.
n°2 Kup kenijską szczotkę do włosów w Ikenia w dziale "Przedmioty użytkowe" i uczesz się, używając jej w twoim pokoju hotelowym (aby jej użyć, umieść szczotkę w twoim pokoju hotelowym, kliknij na nią i wybierz uczesanie). (Nie trzeba było się czesać - dop. Masakry).
n°3 Musisz się nieco opalić! Idź na jeden seans do solarium!
Nagroda: 3000 MN oraz:


Misja 4

n°1 Jesteś pod wrażeniem afrykańskiej biżuterii! Konicznie chcesz posiadać ją w swojej kolekcji! Kup: Kolię Wottey za 250 MM, Kolię Oklomin za 270 MM, Kolię Liyshisha za 150 MM, Bransoletkę Jwan za 250 MM i Kolczyki Diarietou za 210 MM.
n°2 Twój pokój hotelowy jest strasznie pusty! Idź więc kupić Pufę kwadratową za 280 MM i Poduszkę w paski za 210 MM! Nie zapominaj, że wszystko co tu kupisz, znajdziesz po powrocie w twoim mieszkaniu!!!
n°3 Zagraj w Safari photo i wygraj co najmniej 200 punktów!
Nagroda: 4000 MN oraz:


Misja 5

n°1 Teraz, gdy zaznajomiłaś się już doskonale z tym pięknym krajem, spraw, by twa garderoba to odzwierciedliła! Kup więc co najmniej 100 ubrań w Kenia Nine.
n°2 Zrób sobie kenijską fryzurę nr 246! Na pewno będzie ci pasować! (Musisz użyć szczotki, która znajduje się w twoim pokoju.)
n°3 Ułóż łatwe puzzle! Może jesteś na wakacjach, ale twoje neurony nie!
Nagroda: 5000 MN oraz:


Misja 6

n°1 Bardzo podobają ci się afrykańskie dekoracje! Chcesz je zabrać do twojego mieszkania jako pamiątki! Kup więc Kanapę Kenia za 1500 MM i Fotel Kenia za 570 MM.
n°2 Afrykańskie ubrania są niesamowicie oryginalne! Te wszylkie kolory, formy...! Kup następujący strój: Bluzka Tshobani za 570 MM, Spodnie Netsaï za 640 MM, Okulary Ndiouma za 670 MM, Sandały Haoua za 640 MM, Kolia Liyshisha za 150 MM i Pasek Mabinty za 420 MM.
n°3 Czas na zabawę! Zagraj w Sudoku! (Zadanie jest zaliczone, jeśli tego dnia graliśmy w sudoku poza Kenią - dop. Amika)
Nagroda: 6000 MN oraz:


Misja 7

n°1 Masz już meble w afrykańskim stylu, potrzebujesz teraz nieco akcesoriów! Kup: Plakat Żyrafa za 120 MM, Świeczkę Kenia za 50 MM, Poduszkę Panterka 270 MM, Latarenkę ścienną za 730 MM i Maskę afrykańską za 480 MM.
n°2 Ależ tu gorąco! Musisz kupić Kombinezon Adidjaly za 520 MM i Chustę Veromanitra za 350 MM (w nakryciach głowy!).
n°3 Nawet, gdy jesteś na wakacjach, nie możesz mieć bałaganu w torebce! Zagraj dziś w "Posprzątaj w swojej torbie" i osiągnij lepszy czas niż 1min 30sek! (Zadanie zostaje również zaliczone, jeśli tego samego dnia osiągnęło się w tej minigrze odpowiedni czas poza Kenią - dop. Amika)
Nagroda: 7000 MN oraz:


Misja 8 

n°1 Będziesz niedługo mistrzynią Safari Photo! Ale musisz jeszcze nieco poćwiczyć! Zdobądź dziś 600 punktów minimum!
n°2 Minęło dużo czasu od twojej ostatniej zmiany fryzury. Nie zapominaj, że jesteś w końcu Miss!! I, że jesteś w Kenii! Zatem użyj twojej szczotki, by zrobić sobie jakąś afrykańską fryzurę!
n°3 Nowy strój na nową przygodę... nic bardziej naturalnego! Kup więc: Spódnicę Chipo za 540 MM, Bluzkę Puzela za 680 MM, Naszyjnik Dieynaba za 290 MM, Buty Diamondra za 680 MM, Bransoletki Haingo (na nogi) za 420 MM (w dziale buty!) i Torbę Lala za 240 MM.
Nagroda: 8000 MN oraz:


Misja 9

n°1 Zadanie 9 będzie trochę trudniejsze niż pozostałe? Jesteś gotowa? Musisz kupić samochód Jeep za 8 400 MM! Znajdziesz go Butiku Deco Sawanna.
n°2 Kontynuuj trening szarych komórek! Ułóż dziś średnie puzzle! (Zadanie zostaje zaliczone nawet, jeśli ułożyłyśmy średnie puzzle poza Kenią - dop. Amika)
n°3 Od przybytku głowa nie boli... Aby dobrze się odprężyć, kup wannę Kenia za 970 MM i przezroczyste zasłonki za 830 MM!
Nagroda: 9000 MN oraz:


Misja 10

n°1 Oto dotarłaś do ostatniego zadania! Po jego wykonaniu zostaniesz prawdziwą Miss-Okrywczynią Keni!!! Ale w tym celu musisz mieć co najmniej 300 kenijskich ubrań! Nie pozostaje ci nic innego, jak iść na shopiiiiiiiiiiiiiiiiing!
n°2 Oczywiście musisz sobie zrobić dowolny kenijski tatuaż!
n°3 Na zakończenie przygody, by wrócić z wakcji z mnóstwem pamiątek, musisz zgromadzić co najmniej 100 przedmiotów kupionych w sklepie Ikenia!
Nagroda: 1000 MN oraz:


Gdy już przejdziemy wszystkie misje pojawia nam się informacja, że nasza miss jest zbyt silna i już nie ma żadnych zadań dla niej w tym miejscu :)

Jak widzicie podróż pochłania ogromne ilości Miss Monet, ale można też wygrać podczas niej sporo Miss Nastroju oraz zdobyć ubrania i przedmioty, niedostępne w normalnej lokalizacji.

15 komentarzy:

 1. Ja na misje w Kenii musiałabym zainwestować 203 190 MM.

  OdpowiedzUsuń
 2. byłam i w połowie przerwałam bo za dużo kasy muszę wydać

  OdpowiedzUsuń
 3. ale gdy przerywamy podróż a później do niej wracamy to te misje nie trzeba zaczynać od nowa ? one sie zapisują ?

  OdpowiedzUsuń
 4. W misji 10 są chyba 2 błędy:
  Kto to jest okrywczynia?
  Napewno 1000 MN? Czy 10000 MN?

  W grze nazywam się szpika. :) ☺☻♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kopiowałam misje bezpośrednio z gry, dlatego nie do nas miej pretensje :3

   Usuń
 5. na misje 5 wydałam mniej niż 9000 MM! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdzie można kupić gazelę ?

  OdpowiedzUsuń
 7. czy chłopak daje kase jeśli się wyjedzie na tą misje ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Ile najlepiej odłożyć żeby od razu przejść wszystkie misje?

  OdpowiedzUsuń
 9. Ile codziennie dostaje się kasy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tyle co normalnie od chłopaka i z pracy

   Usuń
 10. w zadaniu 2 o co chodzi z tym "dop. Masakry"

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane - oznacza to, że ktoś z autorów musi je najpierw zatwierdzić. Dlaczego?
• Służy to tylko powstrzymywaniu spamu
• Zdecydowanie ułatwia pracę na przykład przy spisie słów z wisielca (dopisujemy słowo -> usuwamy komentarz)
Jeśli tylko zachowujesz minimum kultury osobistej na pewno zaakceptujemy Twój komentarz - wróć za jakiś czas, a zobaczysz go na stronie!