Misski-mody to blog poświęcony grze Miss Fashion (polskiej wersji Ma Bimbo), na którym dowiesz się wszystkiego, co chcesz (i czego nie chcesz) o niej wiedzieć. Zawsze możesz też nas o coś zapytać!

5 października 2013

Bliżej Gwiazd - Lady Gragra

Zaczynamy cykl zapoznawczy z gwiazdami!
W realnym świecie jej odpowiednikiem jest Lady Gaga. W grze zdjęcie tej gwiazdy trzeba zdobyć, by zaliczyć zadanie na 75 poziomie. Występuje trzykrotnie i jako jedna z wcześniejszych gwiazd nie posiada kilku wersji kolorystycznych strojów.
Obok grafiki z gry załączone jest zdjęcie prawdziwej gwiazdy w tym stroju.

Lady Gragra 1


Makijaż: usta 188-193, róż 59, maskara 32
Fryzura: 130, grzywka 8, pasemka 17
Strój składa się z 7 części: okularów, rękawiczek, naszyjnika, paska, bransoletki, butów i kombinezonu

Lady Gragra 2


Makijaż: usta 194-202, maskara 33
Fryzura: 131
Strój składa się z 7 części: bluzki, rajstop, spodenek, maski, kapelusza, butów i rękawiczek

Lady Gragra 3


Makijaż: usta 203-2013, maskara 34
Fryzura: 132
Strój składa się z 3 części: maski, butów i bieliznyUwaga! nie mamy całkowitej pewności, czy makijaż gwiazdy został dobrze spisany, jeśli akurat trafisz na gwiazdę i chcesz nam pomóc, zanim zrobisz jej zdjęcie wejdź do makijażu i po zrobieniu w nowej karcie porównaj jakie numerki ci doszły.

- Leśna Nimfa i Klon
...oraz odrobina pomocy ze źródła.

2 komentarze:

  1. Mam propozycję, żeby do zrobić spis gwiazd dostępnych w grze oraz napisać z ilu części składa się strój oraz ile jest dostępnych wariantów kolorystyczny stroju po upolowaniu gwiazdy. Byłoby to naprawdę przydatne - już nie raz miałam tak, że chciałam upolować sukienkę gwiazdy (bo do misji były potrzebne), a tu nagle okazało się... że to jednak spódnica i bluzka. Także z tymi wariantami kolorystycznymi - polowałam na Gragrę 1, bo myślałam, że będą jeszcze inne kolory tego kombinezonu, a ostatecznie okazało się, że jest jedynie czarny... Byłam niepocieszona... ;__;

    OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane - oznacza to, że ktoś z autorów musi je najpierw zatwierdzić. Dlaczego?
• Służy to tylko powstrzymywaniu spamu
• Zdecydowanie ułatwia pracę na przykład przy spisie słów z wisielca (dopisujemy słowo -> usuwamy komentarz)
Jeśli tylko zachowujesz minimum kultury osobistej na pewno zaakceptujemy Twój komentarz - wróć za jakiś czas, a zobaczysz go na stronie!