Misski-mody to blog poświęcony grze Miss Fashion (polskiej wersji Ma Bimbo), na którym dowiesz się wszystkiego, co chcesz (i czego nie chcesz) o niej wiedzieć. Zawsze możesz też nas o coś zapytać!

2 października 2013

Jak odpicować profil

Post w ramach zapytania - czy są efekty, które chcielibyście osiągnąć na swoich profilach(Opis na stronie waszych miss), a nie wiecie jak? Coś, co widzieliście u kogoś innego, nawet na innej wersji językowej, i ciekawi was jak to zostało zrobione? Chętnie zaprezentujemy na blogu instrukcje, powiedzcie nam tylko jakie :)

5 komentarzy:

 1. Nie jestem pewna, czy to na pewno był pimp profilu, ale razu pewnego po wejściu w profil jednej użytkowniczki w moich głośnikach rozbrzmiały japońskie śpiewaki. Jeśli się da tak nacudować, to chcę wiedzieć jak!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdopodobnie był to filmik z youtube, który od razu ruszył. Miałąbym pewność, gdybym się dowiedziała co to za użytkowniczka D:

   Usuń
 2. Może nie do końca się to tutaj nadaje ale jak zrobić taką ruszającą się miss jak w tym opisie : http://www.ma-bimbo.com/profile/killiiie,9537267.htm

  OdpowiedzUsuń
 3. Beoska, pewnie chodziło Ci o Nanę. Instrukcja podana jest pod filmem :)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane - oznacza to, że ktoś z autorów musi je najpierw zatwierdzić. Dlaczego?
• Służy to tylko powstrzymywaniu spamu
• Zdecydowanie ułatwia pracę na przykład przy spisie słów z wisielca (dopisujemy słowo -> usuwamy komentarz)
Jeśli tylko zachowujesz minimum kultury osobistej na pewno zaakceptujemy Twój komentarz - wróć za jakiś czas, a zobaczysz go na stronie!