Misski-mody to blog poświęcony grze Miss Fashion (polskiej wersji Ma Bimbo), na którym dowiesz się wszystkiego, co chcesz (i czego nie chcesz) o niej wiedzieć. Zawsze możesz też nas o coś zapytać!

25 października 2013

Tajemnice przenoszenia przedmiotów

A oto kolejna z serii instrukcja dotycząca wprowadzania drobnych zmian ułatwiających znacznie grę. Zostały one odkryte przeze mnie, gdy Zło powiedziało, że widziało u zagranicznych przedmioty z wycieczek w domu. Prawdopodobnie były to akurat dekoracje z wycieczkowych ikelandów, a nie deco, jednak wyzwanie zostało przeze mnie podjęte i przy okazji odkryte zostały inne ciekawe możliwości.


Jeśli ktoś jeszcze nie wie jak badamy stronę - zapraszam do postu o przymierzalni.

Marzy wam się podest w Chinach? Chcecie w ogrodzie postawić zwierzę z dekoracji? Teraz nie będzie to już stanowić dla was problemu!


Sposób dotyczy urządzania miejsc, gdzie nie ma dostępu do przedmiotów z innych pomieszczeń, jak wieś, chiny, kenia oraz przenoszeniu przedmiotów z dekoracji wycieczkowych do domu. UWAGA! Sposób nie obejmuje plaży, gdyż biorąc pod uwagę id przedmiotó z niej jest ona niekompatybilna z resztą pomieszczeń, i tak mewa z plaży stanie się w domu bułą od piekarki.

Na początek zajmiemy się zabieraniem przedmiotów z domu na wycieczkę. Przydatne tyu będzie wrzucenie wszystkiego w jedną kategorię. Warto też przygotowac jakiś program do zapisania tekstu.
Po wyświetleniu wszystkich przedmiotó klikamy zbadajem na pole z nimi i znajdujemy w kodzie div listing. Prawym kopiujemy html(copy as html) i wklejamy sobie tekst do późniejszego użytku. Robimy tak z każdą kategorią, która nas interesuje. Teraz wystarczy pojechać na wycieczkę i tam w kodzie zrobić edit as html i wkleić skopiowany kod. Przy dużej ilości przedmiotów po odkliknięciu na boku może jeszcze trochę zając, zanim przedmioty się doczytają i będzie można urządzać pokój.

W przypadku zabierania dekoracji wycieczkowych do domu robi się to samo, tylko w drugą stronę.

6 komentarzy:

 1. a nie możesz napisać jak ściągnąć przedmioty z WYCIECZKI HALLOWEEN do DOMU ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak przenieść przedmioty z dekoracje w wyciecze halloween do mieszkania ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak wkleić ten kod tam w to okienko div listing, daje edit as html ale jak klikam prawym to nie ma "wklej" ;c

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej, a mogłybyście dodawać nr makijażu/ fryzur + ubrania miss, które są na stronie głównej/ w wystroju strony, np. te Miss http://www.missfashion.pl/modules/travel/img/payshalloween/design/bimbo.png http://static.ma-bimbo.com/modules/homepage/img/bimbo/241013.png http://static.ma-bimbo.com/modules/common/img/event/halloween/bimbo.png http://static.ma-bimbo.com/modules/common/img/bimbo~200213.png Bardzo prosimy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluje odkrycia! To będzie bardzo przydatne. Z niecierpliwością czekam na ujawnienie kolejnych tajemnic gry oraz na nowy post. xo SubRossa

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane - oznacza to, że ktoś z autorów musi je najpierw zatwierdzić. Dlaczego?
• Służy to tylko powstrzymywaniu spamu
• Zdecydowanie ułatwia pracę na przykład przy spisie słów z wisielca (dopisujemy słowo -> usuwamy komentarz)
Jeśli tylko zachowujesz minimum kultury osobistej na pewno zaakceptujemy Twój komentarz - wróć za jakiś czas, a zobaczysz go na stronie!