Misski-mody to blog poświęcony grze Miss Fashion (polskiej wersji Ma Bimbo), na którym dowiesz się wszystkiego, co chcesz (i czego nie chcesz) o niej wiedzieć. Zawsze możesz też nas o coś zapytać!

13 sierpnia 2013

Alternatywne wybory Miss Fashion

13 sierpnia zostały rozstrzygnięte pierwsze alternatywne wybory Miss Fashion

Wybory są organizowane przez graczki, więc w ramach nagrody nie są przyznawane MM ani trofea na profil. Są jednak nagrody, które można sobie wstawić w opisie. Każda edycja będzie miała jakiś temat, nie wystarczy więc ładnie się ubrać. Zwycięzców wybiera jury kierując się następującymi kryteriami:
zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
Średnia jest oceną główną i decyduje o miejscu.


Pierwsza edycja dotyczyła dzikiego zachodu i zgłosiło się do niej 10 osób. Nie jest to może dużo, jednak zgłoszenia były przyjmowane przez zaledwie pół tygodnia. Dziś zaczyna się druga edycja, której tematem przewodnim jest teatr(szczegóły na forum na dole postu), zachęcam do wzięcia w niej udziału!


zwycięzcy

http://img821.imageshack.us/img821/8104/gi.png
Pierwsze miejsce zajęła Lillien ze średnią głosów 9.4, drugie przypadło Nivacie(9.4), a trzecie Rosette(8.7).
Pozwolę sobie skopiować co o swoich stylizacjach powiedziały panie z podium.


Lillien mówi:

"Panie i Panowie, oto Miss Lillien - owdowiała mieszkanka jednego z mniejszych miasteczek Kolorado, żyjąca z ostatków majątku po salonie jubilerskim jej męża. Po latach od tej tragedii, nie nosi już wyłącznie czerni. Jedynie trochę dodatków - bardziej z przyzwoitości niż rzeczywistego obowiązku. Wielu poważanych obywateli miasteczka starało się o jej rękę po śmierci małżonka, jej zdaniem jednak, o wiele za wcześnie. Poza tym już dawno temu zakochała się w pewnym przystojnym i szarmanckim Łowcy Głów, który pojawił się nieoczekiwanie w mieście... ;)"Nivata mówi:

"Dziewka z saloonu to bezpruderyjność i dużo, jak na tamte czasy, odsłoniętego ciała. Wyzywające odcienie czerwieni i purpury, buty pod kolano, kabaretki i spódnice odsłaniające nagie pośladki widoczne zwłaszcza podczac tańców na stole! Do tego pióra, wachlarz, minimalna ilość biżuterii, wyeksponowane piersi i można bawić się do białego rana. >: 3"

Rosette mówi:

"Dziki zachód to dla mnie: flanelowe koszule, czerwone chusty na szyi, kamizelki, kowbojki (najlepiej z ostrogami!) pistolety, kabury, lassa, konie, pojedynki na zakurzonej drodze w miasteczku, bydło, farmy, bandyci, kapelusze kowbojskie i kasyna. Akurat temat dla mnie prosty, bo już kiedyś paradowałam w takiej stylizacji ;) Odpuściłam sobie w zasadzie wszelką biżuterię, zostawiając prosty zegarek na ręce i w uszach ledwie widoczne perełki.
Jeśli chodzi o makijaż, nic nie zmieniałam, ale w zasadzie wszystko pasuje: naturalne usta, piegi na jasnej karnacji, włosy kolosu pszenicy i luźny warkocz."


wyróżnieni

Poza podium znalazły się dwa wyróżnienia przyznane użytkowniczkom Kapral oraz Foxglove.

http://photo.missfashion.pl/pl/1/5/moy/3877.jpghttp://photo.missfashion.pl/pl/1/5/moy/3870.jpg
Z lewej Kapral, z prawej Foxglove.


mała zachęta

Podium otrzymało ode mnie takie czibi i, przynajmniej w najbliższym czasie, takie czibi stanowią część nagród w alternatywnych wyborach.Jeśli chcecie pomóc w reklamowaniu tematu, wstawcie w sygnaturę ten kod:
[center][url=http://www.missfashion.pl/forum/t1918,1-alternatywne-wybory-miss-fashion.htm#p58602][img]http://img842.imageshack.us/img842/7073/mml4.png[/img]>> klik <<[/url]
[b]Weź udział w alternatywnych wyborach miss fashion![/b][/center]
Albo skopiujcie taką sygnaturę i wklejcie do opisu :)


- Leśna Nimfa
...jeden ze sponsorów alternatywnych wyborów.

2 komentarze:

  1. Dosłownie minuty temu zauważyłam ten wątek i zajrzałam. Pomysł bardzo ciekawy, aczkolwiek nie mam ubrań, aby na konkretną tematykę wystąpić. No cóż, może innym razem?
    A sygnaturę wkleję, a jakżeby inaczej? Będę regularnie śledzić poczynania naszych Alternatywnych Wyborów. ^^

    OdpowiedzUsuń
  2. ile ty masz lat?

    OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane - oznacza to, że ktoś z autorów musi je najpierw zatwierdzić. Dlaczego?
• Służy to tylko powstrzymywaniu spamu
• Zdecydowanie ułatwia pracę na przykład przy spisie słów z wisielca (dopisujemy słowo -> usuwamy komentarz)
Jeśli tylko zachowujesz minimum kultury osobistej na pewno zaakceptujemy Twój komentarz - wróć za jakiś czas, a zobaczysz go na stronie!